Mitch Nichols stunner powers Vándorok az A-League asztal tetejére

A 79. percben elért Mitch Nichols elárulta a Western Sydney-t mind a Brisbane 2-1 győzelmére, mind az A-League asztal tetejére. A verseny súlyos nehézségei összecsapódva megjelentek a patthelyzet után, miután Mark Bridge nyitó szalont az első félévben megdöntött Jamie Maclaren dink törölte. Wellington Phoenix a Melbourne Victory-t legyőzte az A-League-ben. Olvasson tovább

A A szabadon folyó nyílás 45 perc alatt szétszakadt egy szaggatott tit-tat affair-ra a második szobában, ahol mindkét fél küzdött, hogy összegyűjtse a lendületet a labdával. Mivel azonban a pontokat el kellett osztani, a meccs a Nichols “in-swinger” -re ugrott.A formában lévő középpályás pár perccel a doboz előtt volt, majd mindkét hordót felrobbantotta egy olyan lövésre, amely egy búvárkodást hagyott Jamie Young lenyűgözésével, és megadta neki az ötödik célját a szezonban.

A Roar gondolta volt esélyük arra, hogy kiegyenlítsék a Energybet betting online odds haldokló perceket, amikor Jacob Pepper úgy nézett ki, hogy kezében a labdát a dobozban a sérülési időben, de elnémult, így az újjászületett Wanderers megszerzi hatodik egyenes győzelme.

A Vörös és Fekete Blokk már korábban is követték a fenyegetést, hogy bojkottálják a játékot a Labdarúgó Szövetség Ausztráliával szembeni sérelmek miatt, de nem hagyta abba a 9,680-as kiskört, hogy a csillagközi középpályáson álló, a győztes.

A csendes Wanderland félelmetes háttere ellen a házimunka a kapu előtt kiugrott, miután Nichols csak egy harmadik percben felvette a sárga lapot szándékos jogsértés miatt.Maclaren szintén közel járt ahhoz, hogy kétszer is megnyissa a pontozást a korai cserék között, köztük egy 13. perces cracker, amely megborotválta a posztot. Mindazonáltal a Wanderers végül a meccsre emelkedett, és Bridge volt a háló hátulja először Andreu okos, védekező munkájával felállították, mielőtt Romeo Castalen keresztes mezőjét Daniel Bowles váltotta fel. Azonnal a szerény tömeg csettintett, csak Maclaren számára, hogy egy 36. perces gólt elhallgasson a Nikola Topai-Stanley-szel szemben.