Hertlův cél a forgalom nem. NHL lépett a végső győzelem Pittsburgh

Posted on Posted inHockey

Ahogy a konferencia döntőbe ellen Tampa jégkorong játékosok sikerült Pittsburgh shooter jelentősen meghaladja és a speciális szabadtéri mérkőzést San Jose . Tedd a pingvin a mez volt a Stanley Cupu döntőbe nyitó záró proaktív 41:26 megnyitása után a harmadik a sima, sőt növeli a lendület végén a rendes játékidő, amelyért jutalmul egy nyerő csatár telibe Bonin. Ő volt a tengerentúli újságírók megválasztották az első csillag az este vár csapattársa Shearym és látogató Marleauem.

A nyitó időszak egészében a hatalom hazai Pittsburgh hevesen arra ösztönzik, teltházas arénában CONSOL Energia Központ.A nyitó bedobás játék drámai fordulatot vett szinte megszakítja és proaktív Penguins Ez adta az egyik lövés a másik után.

Az e törvényben a hazai felülmúlva San Jose egyértelműen 15: 4. Segített hatalmi játék, és a 9. percben, miután fúj veterán Dainius Zubrus. A nyitó cél azonban megvárta, amíg 13 perc, ha a nyomás változott az élen hős a korábbi hetedik párbaj Keleti főcsoport döntőjében Bryan Rust. Két klub ellen Tampa Bay folytatta gyors dorážkou miután az előző shot-vissza Justina Schultze.

Ezen felül telt csak egy újabb 62 másodperc, a közönség ünnepelte a második alkalommal. A kapitány Sidney Crosby megtalálta a megfelelő körben ingyenes Conor Shearyho hogy fújja át blokkolók végigsöpört a felső sarokban a kapu Martina Jonese.

A középső húsz perc a kép a játék teljesen megfordult.Dvougólové vesztesége a látogató Sharks elfogadta a kezdeményezést, amely indult hálózati játék 22 perc után fúj Ian Cole. Az ő következtetést tudta használni a cseh válogatott Tomáš Hertl, aki gyorsan felkapott egy labdát a kék vonalat, és elhagyta a bárt, talált egy rést a hozzáállása Matt Murray. Otthon

A San Jose egyezség előtt megy a második kabin. Hátul a fórumon tett egy nagy munka Logan Couture, aki készített egy felvételi lehetőséget Beka Brent Burns. Ő kísérlet még Murray zblokoval át kapuk veterán Patrick Marleaua volt, de rövid.

Nem sokkal azután, hogy a büntetőpadnál megparancsolta a vendég kapitány Joe Pavelski és a kölcsönös csetepaté megpihent és Joe Thornton Evgeni Malkin.Sem Penguins második előnye a mérkőzést, de volt megmenthető.

Az eredmény ugyanaz teljesíti a harmadik hatalmi játék otthon elejétől a harmadik időszak. Vétkes fúj Marleau veszélyes műtét fején kiütötte a játék egyik lövész Pittsburgh Rust. A növekvő perc nem akarta összeegyeztetni békés úton állítják egyik fél sem. Fiatal goalies Murray Jones azonban versenyzett a nagy beavatkozások.

Több munkát kell kötnie a látogató újra és Jones végül engedett a nyomásnak Pittsburgh. A legfontosabb helyzet a mérkőzés 58. percében elvesztette a párbaj a hátsó bot meggátolja, és Burns nem tudta megakadályozni a labdát Kris Letang, aki a felvételi helyzetben találtam Nick Bonin – 3: 2.Csak néhány másodperc múlva a bíró kimondta a hazai Ben Lovejoy, San Jose, de nem kapcsolja esélye újra igazítás, és így a vezetést az utolsó sorozatban kapott Pittsburgh.

Amellett, hogy a fent említett Sharks szerezte a nyitó cél Tomas Hertl (18:01 , -1, 3 felvétel, 1 + 0), ami jól látható a mérkőzés, sőt DEFEAT megakadályozta védő Roman Polák (14:24, +/- 0, 2 lövés).