Jucătorii de hochei pe gheață 888sport au reușit să repare pentru dezastru, suedezii au bătut de data aceasta 7: 1

Echipa cehă a reușit o intrare reușită în victorie: în 41-a, fundașul Jeřábek a marcat, care datorită formelor excelente ale colegilor săi ar fi putut 888sport trage din albastru, iar rana lui a fost rănită de Červenka.

Elite Asaltul antrenorului Vladimír Vůjtek, în care, în afară de Červenka, tinerii 888sport case de pariuri licentiate in Romania Pastrňák și Plekanec, a jucat un meci minunat și a avut grijă de entuziasmul principal. Ar putea fi 2: 0 deja în minutul 6, dar Pastrňák nu a schimbat loviturile de pedeapsă, atunci când Forsling l-au bătut înainte de o bună șansă. Dar nu a trebuit să înceteze deoarece scopul a fost șapte minute mai târziu. Aceasta 888sport este ceea ce Cervenka a aruncat în cercul din stânga și a tras din turn.Kotouk a sărit în fața portarului, unde aglomerația lui Pastrňák a reușit să ajungă la poartă și să-și sărbătorească primul gol național. începutul adversarului, apărătorii au făcut o buclă și s-au împușcat între conurile de goluri. Dar a reușit să-i bată în timp. Fanii din Znojmo, unde a jucat din nou jocul, s-au strecurat puțin în mijlocul jocului, folosind 888sport puterea prin împușcare din dreapta Backlund și reducându-l la 1: 2.Toți au crezut că dezastrul de miercuri s-ar putea întâmpla din nou, dar, din fericire, nu sa întâmplat. mai aproape de șansa lui 888sport Fasth.Doar nouă secunde mai târziu, Jarůšek, care a folosit apărarea adversarului adversar, a marcat demolarea suedeză pentru încă un minut și 888sport jumătate. și pentru a face lucrurile mai rău, Robert Kousal și-a sărbătorit numele cu o mână norocoasă la final. Rezultatul 7: 1 (cel mai înalt în pregătirea de până acum) este o atât de mare consolare 888sport și promisiune de optimism, care a început să se estompeze puțin după fiasco-ul de miercuri.