Washington is konzultált Torontóval, a Satoransky segített tíz pontot

A cseh Satoian játékos egyike volt a nyolc Washington DC-nek a Toronto-i rangos küzdelemben. 27 perc és fél percen belül még négy segélyt, három lepattanót és két nyereséget ért el 10 pont mellett, de három veszteséget is.

A fő támadó fegyver Wizards volt Bradley Beal, de csak a második félidőben, ahol szerzett 25 a 27 pontot, ő hozzá hat lepattanót és hat segíti. Otto Porter Jr. ő nem volt olyan messze a hármas-dupla, amikor szerzett 16 pontot, 11 lepattanót és hat segitséget.Markieff Morris hozzáadunk 15 pontot és hét lepattanót.

találatot a mérkőzés volt a vendég Kyle Lowry 29 pont, DeMar DeRozan kapott 22 pont, Jonas Valančiunas 17 pont (16 közülük szerzett már az első fele) és Serge Ibaka 16 pontot.

Wizards csak most az első háromnegyed tizenkettő hiány, de Mike Scott (14 pont összesen) gyorsan csökkentette az öt pont egy sorban, és tartsa az otthoni elérhető közelségbe.

Satoranski nem volt a legjobb meccs a meccsre. A nyitás nyolc percében mindössze négy lövést hozott, és veszteséget vesztett, csapata 14: 25-kor elveszett. A pályán, a cseh hátvéd visszatért három és fél perccel a vége előtt a második negyedévben a felére is sikerült gólt hat pontot.Raptors azonban még mindig vezetett 62:55. Félidejű szünet után a nagy Washington csillag Beal fejlődése Otto Porter Jr.-vel. Végül a varázslóknak volt a felső kéz, és a büntetőjátékok segítségével megtartották a távolságukat. Lőni, amelynek eredményeként összehasonlítások pontszámok, a vendégek bűntudat DeRozanovy elveszett vagy nem érkezett meg.

Még a kimagasló teljesítményt csillag Paul George és Russell Westbrook segített Oklahoma City egy lövöldözésben a Denver . A vendégek esett 124 127, bár a végén erőteljesen letöltött dvacetibodový távolság és kevesebb mint két másodperccel a vége előtt Pál trojka értékben.

De a Nuggetsnek volt Gary Harris, aki szarvas kalappal döntött. Denver volt esélye, hogy úgy dönt, hogy az utolsó pillanatban és a korábbi párbajok a Boston és a San Antonio, de csak a harmadik kísérlet sikerült.Összesen Harris szerzett 25 pontot, Nikola Jokic villant tripla-dupla a 29 pont, 14 gólpassz és 13 lepattanót, és Jamal Murray szerzett még 33 pontot. Will Barton hozzáadunk 15 pont.

A igásló Thunder? George ültetett 43 pont (19 megfordult 26 lövés), majd hozzáadjuk az öt gólpassz és doskocích. Westbrook fogantyú 20 pont, 21 gólpassz és kilenc lepattanó. Hozzájuk csatlakozott alternatív Jerami Grant 18 pontot és hat lepattanót.

Griffin mondta 24 pont, 10 lepattanó és öt gólpassz, Reggie Bullock írta le 15 pontot, Andre Drummond 14 pontot és 15 lepattanót, Stanley Johnson 14 pontok és Dwight Buycks ​​13 pont.

vezette a Grizzlies Marc Gasol 19 pontot és 14 lepattanót és Andrew Harrison 18 ponttal és nyolc segíti.Dillon Brooks hozzáadunk 13 pont Deyonta Davis 12 ponttal és nyolc lepattanót.

A legjobb góllövő a Spurs Danny Green harc unokatestvérével Gerald írta le 22 pont. LaMarcus Aldridge sikerült 16 pontot és nyolc lepattanót, helyettesítheti Bryn Forbes 11 pont.

Detroit – Memphis 104 102 Fő Washington – Toronto 122: 119 (hazai Satoranský 10 pont, 4 segíti és 3 lepattanót) Otthon Denver – Oklahoma City 127 124 Fő San Antonio – Houston 91: 102 Fő Minnesota – Milwaukee 108: 89 Fő