Zlín és Sparta már tízes helyzetben vannak, Litvínov a börtönbe vezet

Másrészről, tizedik Chomutov nem sikerült Mladá Boleslav otthon, és csak egy pontot veszített. És Liberec, aki a Litvinov magas 5: 1-es verőjét verte le, a játékban marad. A tizenkettedik helyen, Boleslav elveszíti csak egy pontot, és a mérkőzés a jó. Ellenkezőleg, Litvinov helyzetének kezdete kritikus. A csapat nem segítette az edzőt megváltoztatni: még a klubnál is Šlégre-nél, a duzzasztógát felé tart. Az utolsó előtti pozícióban most nyolc pontot veszít Liberecben. Extraligu vezet Pilsen-t, amely ezúttal Třinec 2: 1-nek ad otthont. Húsz pontos veszteség mögött Hradec Kralove, aki a második helyen állt a Kometa jégén, ahol 4: 3-ra nyert további időt.A harmadik a Vítkovice: otthon játszottak Olomouc 5: 2-vel.

Vitkovice úgy döntött, hogy nyerni 2: 2 három találat a második időszakban, a győztes gólt védő Luke Klok, aki tolt inconspicious YO, amely illeszkedik a felső sarokban a net. Ostravans amelynek mez debütált tizenhat előre Jaromir Zsákos nyert otthon nyolc utolsó kilenc mérkőzést. Otthon

Ha ez szokott lenni chomutovští rajongók tudta, hogy hagyja el a stadiont már a második percben. Pontosan 1: 47-kor, a mérkőzés egyetlen célja – és a hazai hálózat. Boleslav érvényesült gyors csapást, amikor, miután megnyerte a bedobás azonnal kirúgták a kék vonal és a robot Kotvan véget ért pontosan a bárban. A hazai csapat nem kapta meg a választ az egész játékra.Maxwell látogatói tartották a harmadik zsetont a szezonban.
Sparta nem engedhette meg magának, hogy habozzon az utolsó jégen, és ezért aktívan lépett be a játékba. Ő fizette: a hetedik perc elején 2: 0-ra vezetett, és gyakorlatilag elhatározta a győzelmét. Pech és Crow sújtotta. A jelentésben az emberek Prága tolta Jan Buchtele, régi-új erősítést Slovan Bratislava szerezte, aki a következő két menetben. Otthon

Pardubicím nem tagadhatta ambíció, hogy feladja, akkor is, ha a játék nem alakult jól, és elvesztették Šťastný első és Sedláček célját a második periódus 0: 2-ről. Amikor a Marosz-hatalomban 52: 40-es szintre emelkedtek, a rajongók élvezték a turné turnéját.De csak 30 másodperc után a sokk: YO Zlin Ferenc egy éles szöget a fórumon, hogy elérje kapus Kacetl pályát a háta mögött. Otthon

Liberec kellett venni, mert három körrel szerzett egy pont. Ki az idegesség hazai csapat felállt időben 27:36 Jasek fiatal férfi, aki átvette a hatalmi játék maga vette a korongot a fele, ügyesen csiszolt mentén tábla előtt személybejáró, keverte a korongot, és közel járt alatt a felső sáv. Attól a pillanattól kezdve a Fehér Tigrisek s végül letelepedett egy tehetetlen ellenfél, aki elesett a hetedik alkalommal a sorban, nyert nagy. Otthon

Hradec végződött devítizápasovou üstökösök nyerő széria, köszönhetően Džerinšovi lett csatár, aki két gólt szerzett, és adott egy felvette. Hasonlóképpen sikerült a szlovákiai Lukáš Cingel is, aki ellentétes volt az 1 + 2-vel.A döntő gólját a hosszabbításban, de valaki teljesen mást: szlovén Blaz Gregorc, aki kész egy gyors ellop vendégeket. Otthon

Az első ez volt a legjobb harc pilseni extraligových ágyú. Először ütött Třinecký Ruzicka, aki, miután egy szép labdát jó hasznát külön szivárgás pontos lövés felett a kapus kesztyűt az asztalra Gunners utolérte 24 látogatója volt az otthona Tomas Mertl. De 9: 9-én a tökéletes kombinációra válaszolt, amikor az üres gólba ütötte. A döntő pillanat Pour-ot ért el a második részből: bár tévedt, sikerült befejeznie a pólust.