Az olomouci fiatalok szintén elárasztották Lyont, de ez a Junior Bajnokok Ligájában ér véget

Az olomouci labdarúgás fiataljai egyáltalán nem féltek a híres nevetől. Kezdetben három nagy esélyt teremtettek, de megégették őket, és végül a Junior Bajnokok Ligája tavaszi szakaszában 0: 2 meghalt a Lyon franciaországa előtt. „A csalódás óriási. A fiúk láthatták, hogy meg lehet játszani. Még én is nem számítottam arra, hogy ilyen jól játszunk ”- mondta Jan Janka, a szigmo edző, nyugdíjazása ellenére.

Csapata élesen indult négy ezer néző előtt. Pavel Zifčák csatár hosszú autó után kopogtatta a labdát Matoušek felé, ám gyenge lövéssel azonban a magas kapus, Barcolo kapus kiállt a sorban. Különösen Zifčák efortuna százados a nagy baj trostým nyomai hegyén. A növekvő idővel felgyújtott Lyon kiegyenlítette a játékot.Az olomouci védekezésben elkövetett hiba után Pintor a lime hátulról lőtt, aki csak elszalasztotta a kaput.

Ezután a pillanat után mindkét oldalon elindult a kihasználatlan esélyek fesztiválja. A 19. percben Zifčák ismét benyújtotta az oktatót Matoušeknek, aki megragadta a lehetőséget és négy méterről lövöldözte a kaput. „Százezernél vásárolhatunk ifjúsági játékosokat, kilenc millió euróval Lyont. Ez két éves Sigma-költségvetés ”- magyarázta Janotka a 18 éves Lenny Pintor áthelyezéséről, aki tavaly Brestből Lyonba indult. Látogató kapitány 31-kor.Percekre a három ellenfél bal oldaláról, a mész mögül lőtték az első póluson, és a kapuszerkezet segítségével legyőzték a kapus Trefil játékost. Az egész védekezés kinyílt, és nyomás nélkül vége lett. Amikor hatótávolságon belül voltak, mindig megáll ”- ismerte el Janotka.

A hazai csapat cote pariuri sportive online azonnal kompenzálódott. Stoper Jan David egyedül találta magát a kapus mellett a büntetőterületen, de a fejed Barcoly fegyverének volt a célja. “Megdöbbent, végül hiányzott az okoskodás” – sajnálta Janotka. A félidő végén az érzelmek felgyulladtak. A megszakított játékban a kapus, Barcola lábát rúgta Zifčákra. Jorgji albán bíró a Hanak tiltakozása ellenére csak sárga lapot adott. „Fiatal játékosok, ilyen reakciók vannak.Jó volt, hogy félidőben volt, legalább volt ideje megnyugodni ”- mondta a Lyon edzője, Stéphane Roche.

Az év második felére a tizenkilencnek meg kellett nyitnia egy játékot, amelyet a lyoni játékosok széles körben használtak. Az első esélyt azonnal megkapták, de Ryan Cherki centimétert célozott mellette. Lyon védelme csak a váltakozó Zlatohlávek váltotta fel a veszélyes központot, aki elmulasztotta a röplabdát. “A második félidőben szenvedtünk” – ismerte be Roche.

A Hanakok a végén zárolták az ellenfeleiket. Először David lőtt ki a mészből, de a kapuba lőtt rakéta nem célozott. Az Olomouc nyomása erősebb lett, és sok sarkon dolgozott, de rosszul játszott.Egy ilyen hiba és egy középső nyíl cseréje után három lyoni játékos futott a kapuson. Pintor becsúsztatta a labdát a hálóba, és az Olympique 83 perc alatt képes volt megünnepelni az előrelépést.

Sigma, aki kiütötte a Maribort és a Maccabi Tel Avivot az UEFA Ifjúsági Ligában, kombinált labdarúgást végzett, és nem hagyta ki. a záró síp hangos tapsokkal jutalmazta a közönséget. “Nagyon Betfair örülök nekem, hogy látom, hogy olyan óriással versenyképesek vagyunk, mint Lyon” – fejezte be Janotka az olomouci zarándoklatot egy híres versenyen.