A kézilabda dolgozott, de a negyeddöntő elején az ME nem játszotta a németeket

képviselői nagy részét a mérkőzés Varazdin hatalmas kedvenc vezetést, de az utolsó negyed óra találkoztak tizenkét forgatás kiesés ezt a döntést.

A nemzeti egység alakult egy szenzációs győzelem az alaprészből ellen Dániában és Magyarországon, és hat tagból negyeddöntős csoport gyűlt össze két pontot. Kedden képviselői mérő erők Macedónia és Szlovénia szerdán. Az előleget az elődöntőben az első két egység a csoport.

A Cseh kézilabda telt el a magját az Eb első alkalommal 2010 óta, amikor elfoglalta a nyolcadik pozícióba. Maximális az euró hatodik helyen 1996

„Nehéz nekem mondani ma mik az érzéseimet. Egyrészt Büszke vagyok a csapatom, másrészt csalódott vagyok. Közel voltunk.A védelmi dolgozott, hogy 22 wicketet Németországból jó. De a támadó nem voltunk olyan jó, és ez az oka a vereség „, mondta Federal helyén az egyik cseh edzők Daniel Kubes.

A nyitó mérkőzést a negyeddöntőben a Varazdin játszott védekezésben gondolkodású kézilabda. A Cseh cél kezdett sárgarépa, amely hasonlóan az előző két párbajt elsőbbséget élvez Galliában.

Németország gólkirálya a torna Gensheimer után negyed óra elküldte a csapat előtt, 7: 5, de a kívülálló válaszolt zsinór három gól hamar kiderült állapotban. Németek jártak a támadást, és nem pontszám több mint nyolc perc alatt.

A cseh csapat tudott bánni többször hiányzott az esélyt, hogy növelje az előnyét.Horák volt szerencsés, különösen abban a pillanatban, miután a kapus Mrkva szerezte a mezőn, megüt egy hosszú távú kísérlet hasonló helyzetben található.

A címvédő a szünet után, hála két přesilovkám lerombolta, de a cseh csapat ismét visszapattant. CIP híresen beavatkozó védelmében a szárnyak, és elküldte a csapat a vezetést 13:11.

De mint egy pár első felében többször elvesztegetett lehetőség riválisok még ugrál és a németek három gól köszönhetően egy másik hatalmi játék megfordult 42 perc alatt helyzet a 15:14.

Csehország a támadó tartsa Čip. Első és elhangzott röviddel a műtét után sárgarépa későbbi intézkedések szárnyak elhelyezett két cél vezet újra 18:16.

De ez volt az utolsó 12 perc cseh mázli.A Rio de Janeiro-i olimpiai játékok bronzérmesek, hét után, hamarosan összehasonlították, majd oldalra fordították a fejlesztést. Öt perccel a kapujáig még mindig megragadta, de a váltakozó kapus Wolff héten megragadta. Csehek ellen a kapus, aki az év második felében Heinevettera cserélni, és a németek nem tudják a feltétellel 16:18 zsinór hat gólt döntött.

„Nagyon nehéz értékelni. Valóban egy kicsit hiányzottunk. Végül az eredmény nem egyezik a játékkal. A támadás nem úgy működött, mint a korábbi meccsekben. De ebben a szakaszban támadunk – mondta Jan Landa védő