A németeket félelemben láttam, mondta Kubeš, a kézilabda edzője

képviselői egy másik, a kedvencek, vezette a legtöbb időt, még azután is, a közepén a második felében voltak előttünk 18:16, de kudarca miatt ígéretes dvanáctiminutovému puska játszott játék elveszett. Nem adták fel a dániai és magyarországi Dániában a szenzációs nyereményeket az alapcsoporttól.

“Azt hiszem, minden bajunk volt a támadásban. A félidő 10: 9 volt, nem a legmagasabb. Sajnos nem kaptunk elég gólt, és az elmúlt tíz percben rendkívüli volt. Szörnyen közénk voltunk, szörnyen közel kerültek. Ilyen az élet, de az érzéseim tehát vegyes, „idézte a szövetség honlapján Kubes.

” Egyrészt ezt tesszük újra befektetett minden bennünk, és ezért büszke vagyok, másrészt meg ma nem volt elég.Németország volt a félelem, láttam a szemében a játékosok, „mondta egykori régóta Bundesliga játékos.

Németország kapcsolata a két döntetlen a csoportkörben ellen a cseh egység nem habozzon, ha meg akarta tartani reálisan gondolkodni az elődöntőbe. “A németek nagy nyomás alatt álltak. 45 percig jól mentünk, vezetés voltunk és nagyon közel kerültünk egymáshoz. Végső soron a játékosok minősége tükröződött. A németek már egy kicsit több erő, akkor tegye a pályán a játékosok, akik kiváló minőségű és jól kipihent.Azt hiszem, végül úgy döntött, „mondta Kubes.

Ellentétben az előző két játék nem determinált, az egyik az építészek a folyamat szenzációs kapus Martin Galia és elsőbbséget a botokat kapott Tomas sárgarépát. “Megállapítottuk, hogy egyetért Miloš Slabý (kapus szakember) és mindkét kapus. Tom teljesítménye fantasztikus volt, tartott minket is, „dicsérte Kubes.

Az osztályon most várja a szünetet, újabb mérkőzés kedden ellen Macedóniában. “Tehát a rendszer felépül, de természetesen nem hátránya számunkra. Meg kell pihenni. Természetesen, ha azt szeretnénk, hogy a játékosok 100 százalékkal játszanak, akkor a 100 százalékos mérkőzés után fáradtak. Három nap múlva jól tesz bennünket.Szombaton a játékosoknak sok szabadidejük van “- tette hozzá Kubeš