Az NHL ünnepelte Pastrňák, Krejčí és Kaše célját, először még Jeřábek

A második alkalommal az elmúlt öt nap a riválisok csaptak Boston és Montreal . Mindkét esetben a Bruins jobb volt az Atlantis divízió asztalánál. Jelenleg második egység verte az osztály rangot hatodik kanadai csapat 4: 3 után razziák utoljára előtt a rajongók 4: 1.

A szerdai mérkőzés kétszeresen pikáns, hogy edzője a Canadiens Claude Julien, aki majdnem egy évvel az első alkalommal vissza a TD Garden arénába. Bruins, 2017. február 7-én, emlékezett 10. évadjára a klubban, amelyet a 2011-es Stanley-kupaon ért el.Bruins padon mivel ő elbocsátása került korábbi asszisztense Bruce Cassidy, aki az ő tapasztaltabb kolléga most ünnepli sikerét.

Mivel az első mégis sikerült a Canadiens. Cseh védő James Jerabek (20:32, 1 + 0, 1, 2 rakéták) várja az első pont az NHL-ben 18-ig Start ha hétfő segíti szemben kétszer Islanders elveszett 4: 5 után nyúlás. A következő párbajban az első gólját is felvette. A nyitó bedobás mindössze 31 másodperc telt el, amikor Jerabek balról párna nastřeloval korongot a kapu mögött hátsó Tuukka Rask megkapta a fellendülés után a védekező Zdeno Chara.

Status 0: 1, de tartott csak, amíg 7 perc, amikor ez volt az első bostoni forma.Patrice Bergeron talált éles szögben szabad Pastrňák David (14:57, 1 + 0, 1, 4 felvétel), amely lehet fújni előkészítése nélkül szerzett Mref 18. szezon, és megszilárdította pozícióját, mint a legjobb cseh gólszerző a versenyt.

< p> a második időszakban, segíti David Krejci (15:58, 1 +1, +2, 2 lövés) fordult a pontszám Ryan Spooner. A harmadik alkalommal, a rajongók ünnepelték a hazai gól elején a harmadik játékos, amikor Brad Marchand hatalomra játszani. Az utolsó szó tartozott, majd alakítani, aki gólt 57 perc elteltével az üres kapu Canadiens.

A vendégek a cseh csatár Dominic Simon (11:58, +/- 0) volt sikeres belépését a játékot, amikor a végén az első harmadot Jevgeny Malkin vezetésére küldték. A legfontosabb fázis azonban a huszadik század közepén volt, amelyben Anaheim négy gólt ért el.Kiegyenlítő 1: 1 elrendezett Rickard Rakell, az első alkalommal a vezetést hazament az esemény után přihrávajícího Andrew Kašeho zakončujícího és Adam Henrique.

A közepén a rendes időtartam shorthanded pontszám nőtt Chris Wagner és a cél az öltözőben a 39. perces hid aktív zagy (14:42, 1 +1, +2, 3 felvétel). Kapus Tristan Jarry élvezte a kitörést a fogantyút a fonák és ünnepelte 12. célt a 30. szezon kezdete. 22, a natív Kadan az ő teljesítménye tengerentúli újságírók kiválasztott második csillag a játék. Összeg értékelik csak csapattársa védő Cama Fowler (0 + 1).

a Záróokmány pingvinek kazettás třígólovou veszteség.Létrehozott egy lövés fölénye 12: 5 és profitáltak a nyomás két gólt, amikor átnyomni a hatalmi játék segíti per Crosby továbbítja Phil Kessel és Jake Guentzel. Ahhoz, hogy egyensúlyt elértük, de a vendégek és a játék nélkül kapus elismerte egy ötödik extra lyukat Hampus Lindholm-vissza.